12u C

12C ALL STATE

 

TIMES                                       12C TEAMS                      FIELD

9:20AM                        TEAM 1      VS     TEAM 2                   8

9:20AM                        TEAM 3      VS     TEAM 4                   9

 

10:40AM                      TEAM 5      VS     TEAM 6                   6

10:40AM                      TEAM 7      VS     TEAM 8                   7

10:40AM                      TEAM 9      VS     TEAM 10                 8

10:40AM                      TEAM 11    VS     TEAM 12                 9

 

12:00PM                      TEAM 1      VS     TEAM 13                 9

 

2:40PM                        TEAM 2      VS     TEAM 12                 6

2:40PM                        TEAM 3      VS     TEAM 11                 7

2:40PM                        TEAM 4      VS     TEAM 10                 8

2:40PM                        TEAM 5      VS     TEAM 9                   9

 

4:00PM                        TEAM 6      VS     TEAM 8                    6

4:00PM                        TEAM 7      VS     TEAM 13                  7

 


Team 1: Morgan Conrad
Taylor  Akers
Calleigh Clayborn
Sophia Culp
Abigail Elliott
Cassidy Garrett
Shelby Irwin
Addisyn Ritchie
Marin Seyferth
Emery Haub
Cameron Spegal
Sarah Stevens
Mackenzie Thacker
Team 2: Zach Farrell
Emma Benetich
Alivia Dhahir
Taylor Duplessis
Lucy Dyer
Lylah Farrell
Rylan Hollingsworth
Addison Jones
Kyliee Purcell
Lanie Shallenberger
Madelyn Spires
Bryn VanVleet
Team 3: Jason Wabnitz
Adrian Abel
Avery Chopps
Kiera Curry
Georgia Mertz
Brooklyn Brown
Macie Ferguson
Christina Hardin
Lucy Long
Lucy Martin
Brooke Pelkey
Zoe Sondag
Chloe Tanner
Team 4: Patrick Williams
Grace Archer
Trinidy Bailey
Malia Brehm
Bailee Chesnut
Karsyn Coleman
Brianna Eckerle
Molly Klein
Hannah Robbins
Grace Swank
Mackenzie Williams
Macey Wilson
Team 5: Mason McKee
Claudia Anticliff
Ava Barlow
Logan Bell
Avery Deter
Natalie Hilliard
Abigail Jeschke
Aniya Kroh
Jayda McKee
Sydney Pitner
Erica Ray
Charleigh Sullivan
Sarah Swain
Team 6: Brad Tuck
Karly Anderson
Isabella Andrews
Jaclyn Diersing
Layla Ehresman
McKinzie Horoho
Krryn Miller
Olivia O’Neil
Eleanor (Ellie) Qualkenbush
Peighton Smith
Maya Valenta
Oaklie VanVleet
Mallory Wollenmann
Team 7: Todd Jarrett
Dayna Cram
Ashley Dunk
Kyleigh Glandon
Laney Jarrett
Madison Perleberg
Lillian Retz
Ashton Richey
Bailey Senior
Aleyna Sharritts
Sophie Robison
Caycee Thomson
Margaret Wilson
Team 8: Kaitlynn Loy
Raelynn Anliker
Madison Bowman
Autumn Coons
Elexus Frey
Reagan Loy
Natalie Mace
Nevada Plummer
Kaylin Randle
Melia Reid
Kaitlyn Spears
Emily Sperry
Sofie White
Team 9: Dustin Haywood
Madison Barnes
Taylor Bennett
Jasmine Day
Marisol Ebanks
Calli Fletcher
Taegan Glaub
Kendyll Harvey
Abby Hedge
Addison Lafree
Jaelee Mattox
Baylee Richardson
Sophia Saucerman
Team 10: Juan Scruggs
Emma Clapp
Autumn Coon
Kamryn Elliott
Malia Johnson
Peyton Lucas
Shelby Moore
Mikayla Oger
Emma Schmidt
Bailee Scruggs
Lillian Thompson
Hannah Vernick
Savannah Woodsmall
Team 11: Mitchell Starnes
Mia Evans
Abbigayle Gilbert
Kaylie Grayson
Nora Jones
Lila Koontz
Avery Layton
Shyann Lee
Alexia Smith
Arwen Stump
Bradie Turpin
Hailey Widmar
Stella Wright
Team 12: Dustin Russell
Avery Blount
Briley Bowling
Laylah Gore
Emmy Miller
Addison Phillips
Kylee Rose
Alexis Russell
Brooke Seiler
Kylie Sturm
Aaliyah White
Olivia Worlfle
Team 13: Maddie Moore
Kierra Bolen
Lauren Fisher
Rylan Gick
Sarah Heightchew
Haley Hornby
Amareea Hunter
Kensyngtin Kimmell
Karlie Pavey
Sophie Scneider
Miley Smith
Amya Woodall